Kleebis, etikett

 

Kleebiste kasutusvaldkond on väga lai. Reklaamkleebised üritustel jagamiseks, etikett kleebised toodete pakenditele, autokleebised, tekstikleebised uksele, hinnakleebised.

Pakume erinevaid kleebiseid:

 • Paberkleebised – valmistame üksnes kandilisi kleebiseid. Iga kleebis lõigatud eraldi. Kõige lihtsam ja soodsam viis. Kleebised ei ole veekindlad.
 • Vinüülkleebised – valmistame mistahes kujuga. Valikus, kas matt või läikiv kleebis. Kleebised tulevad lehtede peal.
 • Autokleebised – valmistame kvaliteetsele autokleebise materjalile. Kleebised võivad olla erikujulised. Saame pakkuda kleebiseid vastupidavusega 1-3aastat ja 5-7aastat.
 • Tekstikleebised – populaarsed kasutamiseks ustel (Lahtioleku ajad), sõidukitel kui ka vaateakendel. Kleebised on taustata ja veekindlad. Lisame siirdeteibi, et kleebiste paigaldamine oleks mugav. Soovi korral saab meilt tellida ka paigalduse.
Kleebised valmivad paari päeva jooksul.
 • Rullis kleebised ja etiketid – valmistame mistahes kujuga. Rullis kleebiseid saame pakkuda kile -ja pabermaterjalile. Viimistlusena saame pakkuda etikettide puhul läikivat või matti lamineerimist. Silmatorkavamate kleebiste soovi korral on võimalik neid ka trükkida hõbepaberile (tulemuseks kuldsed või hõbedased kleebised), Rullis etikettide puhul peab arvestama, et tellitav kogus peab olema suurem, et tükihind oleks mõistlik.
Rullis kleebised valmivad 7 tööpäeva jooksul.

Stantsvorm ei ole vajalik!

Võta meiega ühendust

   

  Teaduspargi tn 9a

  Tallinn Harjumaa 12618

  Telefon: +372 53044657

  info@marsanprint.ee